fbpx

Karrier – ICT értékesítési menedzser

ICT ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

FŐBB FELADATAID EZEK LESZNEK:

  • Új piacok és ügyfelek felkutatása
  • Meglévő ügyfélkör folyamatos bővítése
  • Portfólió menedzsment, kereszt és felülértékesítés a szerződéskötés során
  • Ajánlatok, szerződések elkészítése, személyes tárgyalások bonyolítása
  • Havi, negyedéves értékesítési tervek teljesítése
  • Együttműködés a marketing terület támogatásában
  • Adminisztrációs teendők ellátása

IDEÁLIS JELÖLTÜNK:

  • Minimum 5 éves ICT iparági értékesítési tapasztalattal bír
  • Szakmai tudása van felhő, szerverbérlet, virtuális szerverek, tárhely és domain témakörben
  • Hazai és / vagy nemzetközi ügyfélkapcsolatokkal rendelkezik
  • Ügyfeleit kifogástalanul kezeli
  • Jó tárgyalási és kommunikációs képességgel bír szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos az MS Office szoftverek használatában
  • Önállóan és csapatban is szívesen dolgozik
  • Proaktív értékesítő, aki analitikus szemléletű, precíz és megbízható
  • Van „B” kategóriájú járművezetői engedélye

ELŐNYT JELENT:

  • Felhő és hoszting szolgáltatónál szerzett értékesítési tapasztalat
  • Elvégzett ügyfélkezelési tréningek
  • Projekt alapú működésben való tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

MIÉRT JELENTKEZZ?

  • Kényelmes pesti iroda
  • Képzett, befogadó, jókedvű csapat
  • Izgalmas kihívások, felelősségteljes feladatok
  • Növekedési projektek
  • Versenyképes jövedelem: fix és jutalék
  • Szakmai konferenciák, oktatások
  • Béren kívüli juttatások: cafeteria, céges autó, telefon, laptop

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Értékesítés, kereskedelem
  • ICT értékesítési menedzser
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 5 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – középfok / kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Normál esetben: Budapest X. ker. Örs vezér tere
  • Koronavírus idején: Otthoni munkavégzés

EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • Cafeteria, céges autó, telefon, laptop

  • Magyar nyelvű önéletrajz, kísérő levél

KIVÁLASZTÁS MÓDJA

  • Állásinterjúk Skype-on zajlanak.
  • A felvételt nyert pályázóknak e-learning anyagot és Skype tréninget biztosítunk, továbbá technikai és informatikai hátteret a kezdetben otthonról történő feladatok ellátásához.
  • A kialakult helyzet megszűnését követően a munkavégzés helyszíne budapesti irodánk.

Jelentkezését a cv@servergarden.hu e-mail címen várjuk