• Live chat
  • Facebook
  • Google Plus
  • rss

Karrier - Senior Account Manager

Cégünk, a  Servergarden kft. (volt DoclerNet Hosting) ,  professzionális hoszting szolgáltató a magyar adatközponti szolgáltatói területen. Dinamikus bővülésünkhöz, és további ambiciózus növekedési terveink megvalósításához keresünk munkatársat Senior Account Manager pozícióba:

Feladatok:

  • Szolgáltatás portfólió gyors, magabiztos elsajátítása
  • „Hunter sales”, új ügyfelek felkutatása, a meglévő ügyfélkör folyamatos fejlesztése
  • Ajánlatok, szerződések elkészítése, személyes tárgyalások bonyolítása
  • Havi,negyedéves értékesítési tervek teljesítése
  • Konkurenciafigyelés, piackutatás
  • Adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások:

  • Értékesítési munkatapasztalat IT szolgáltatói iparágban
  • Műszaki attitűd (ICT iparág)
  • Jó tárgyalási és kommunikációs képesség.
  • Magabiztos MS Word, és Excel felhasználói ismeret.
  • Határozott, önálló, precíz személyiség.
  • Nagyfokú rugalmasság
  • B kategóriájú járművezetői engedély

Előny:

  • Hoszting szolgáltatónál szerzett értékesítési tapasztalat
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Tanulási és fejlődési lehetőség adatközponti szolgáltatásokban évtizedes tapasztalattal rendelkező csapattól
  • Rugalmas, lendületes, jókedvű csapat.
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag

Jelentkezését a cv@servergarden.hu e-mail címen várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajz megküldésével.